SOL BEAUTY

برند آرایشی سونیا کاشوک

برند آرایشی سونیا کاشوک

اگر به دنبال مد و آرایش مدرن هستید، نام سونیا کاشوک برای شما تازه نیست. کاشوک یک زندگی پر هیجان در کنار شخصیت های بزرگ و حتی دشمنان بزرگ داشته است. او یک هنرمند آرایشگر بود که در کنار عکاس مد افسانه ای آرتور الگورت شناخته شد. کاشوک 15 سال آرایش مدل های موجود در عکس های معروف Elgort که در مجله مد چاپ می شد را انجام داد. این الگورت بود که کاشوک را به Vogue و طراحان مد زمان معرفی کرد و به نام او اعتبار بخشید.

 

برند آرایشی سونیا کاشوک

ایده ی بزرگ

در سال 1997 کاشوک با همراهی Cindy Crawford، کتاب "چهره ساده سیندی کرافورد" را نوشت. این کتاب حاوی چیزی اسرار آمیز بود، هنر استفاده از آرایش برای همه! این همان چیزی بود که کاشوک برای صنعت لوازم آرایشی در سر داشت.

کاشوک که در دهه 80 در آمریکا و همراه با تعداد زیادی خواهر بزرگ شده بود، نه تنها آرایش کردن را به خوبی بلد بود، بلکه لوازم آرایش و برند های حرفه ای را میشناخت که هیچیک از خواهرانش قدرت مالی خرید آنها را نداشتند. او معتقد بود باید لوازم آرایش حرفه ای وجود داشته باشد که در بازار انبوه، و قابل تهیه برای همه باشد. اما می دانست که امکان تأثیرگذاری بر بحث های مالی ندارد.

 

استفاده از اعتبار نام خود و سرمایه ی دیگران

Target شرکت، پس از آشنایی با کتاب کاشوک، با او دیداری کرد. در آن زمان رهبر Target علاقه مند به نوآوری هایی بود که قدرت برند را با دسترسی اقتصادی همگانی در بازار، ترکیب کند. آنها کاشوک را برای ایجاد محصولی برای همه ی بانوان تشویق کردند.

کاشوک با اشاره به خط تولید لوازم آرایشی خود به عنوان “Mass-tige;” یک برند معتبر را به بازار انبوه عرضه کرد. او چشم انداز Target را با ذهنیت خود به واقعیات تبدیل کرد. با کار مستقیم با خرده فروشها، او می توانست واسطه ها حذف کند و منجر به ایجاد خطی شد که محصول با کیفیت بالا و مقرون به صرفه را برای همه از جمله خواهرانش تولید کند.

اولین و  بهترین باشید، اما بازار را غرق نکنید

همکاری خلاقانه کاشوک با Target موجب شد تا نام وی به عنوان اولین نام تجاری با اسم یک آرایشگر برای فروش در خرده فروشی ها تبدیل شود. او روزی که پس از به دنیا آمدن دختر دومش، Sadie، از بیمارستان به خانه آمد، قرارداد خود  با Target را دریافت کرد و احساس می کرد در آن روز 2 فرزند به دنیا آورده است.

تمرکز او بر کیفیت به جای کمیت بود. گاهی اوقات برای کارآفرینان دشوار است که روی همه چیز به طور هم زمان تمرکز کنند. کاشوک می گوید که او فقط با 16 رنگ رژ لب کار خود را راه اندازی کرده و به عنوان منتقد برای نام تجاری خود عمل کرده است. او معتقد است که امروزه به دلیل فراوانی برندها، به ویژه در فضای آرایشی این کار بسیار دشوار است.

او معتقد است که این خط موفقیت آمیز بود چراکه مدیران Target فوق العاده هوشمند بودند و می دانستند باید چه کاری انجام دهند. آنها همچنین می دانستند که هنر آرایش را نمی شناسند و به او اجازه می دادند تا هر آنچه که لازم است را انجام دهد. آنها در بازاریابی مشارکت داشتند، اما به او اجازه ساخت برندی را دادند که می دانست، می تواند پلی بین دنیای لوازم آرایشی با مد بالا و همه کسانی که خواهان آن بودند باشد.

این نام تجاری به شدت تحسین برانگیز شد و کاشوک به شدت افتخار می کرد که "زنان در همه جا می توانند زیبایی را در بهترین حالت داشته باشند."

در سال 2003، او برنده جایزه CEW، برای ایجاد گروه لوازم آرایشی "mass-tige" شد.

هر داستان خوب کارآفرینی شامل یک مبارزه است

کاشوک از خانواده ای است که مبتلا به سرطان سینه بوده اند. مادر و مادربزرگ او هر دو از سرطان سینه فوت شدند. کاشوک تحت نظارت شدید در "اسلوان کاترینگ" بود. او متوجه شد این تحت نظر بودن همیشگی برای سرطانی که گوشه ای در انتظار برای شکار اوست ،غیر قابل تحمل است.

نهایتاً در سال 2006، به دکتر ش گفت که دیگر قادر به تحمل نیست، و آماده عمل برداشتن سینه شد. و این روزی بود که کلمه ی سرطان سینه را در مورد خور به کار برد.

از پلت فرم خود برای چیزی بیشتر استفاده کنید

کاشوک می دانست که موفقیت او در Target پلت فرم شگفت انگیزی برای او فراهم کرده و می خواست از آن برای آموزش به زنان استفاده کند. سپس Carlotta Jacobson برای ایجاد بنیادی به نام "سرطان و کار" به او مراجعه کرد.

کاشوک نیازی به شنیدن توضیح بیشتر نداشت و گفت: "من هستم!" این تنها به خاطر درخواست جاکوبسون نبود. بلکه این گروه راهی عالی بود که او بتواند به دیگران کمک کند. کاشوک در حال حاضر در هیأت رئیسه بنیاد فعالیت می نماید، و به مردمی که سرطان دارند کمک کرده و به آنها آموزش می دهد تا در کار پیشرفت کنند.

وقتی نام تجاری هستید، در زمان مناسب مسیر خروج را دنبال کنید

سن کاشوک هم اکنون بالا رفته و او احساس کرد که نمی تواند برای همیشه تصویری از  یک نام تجاری زیبایی باشد. او 17 سال با Target همکاری کرد اما حالا، برای تغییر آماده بود و متوجه شد که جهان زیبایی نیز تغییر کرده است. برای یک کارآفرین ضروری است که تشخیص دهد چه زمانی دنیا در اطراف او تغییر می کند. در تاریخ 12 آگوست 2015، Target نام تجاری او را بدست آورد. کاشوک به مدت 18 ماه برای کمک به این تغییر همراه آنها ماند. او می گوید حس عجیبی است که هنوز نام خود را در فروشگاه ببیند در حالی که شخص دیگری صاحب برند است.

 

شما می توانید در وب سایت سول بیوتی سنتر به مطالبی درباره برندها برند آرایشی سونیا کاشوک، Kjaer Weis ،RMS BEAUTY ،Estée Lauder ،Smashbox ،BareMinerals ،Orgin، Arcancil، Maybelline توجه فرمایید.

و همچنین توجه شما را به سایر مطالب وب سایت سول بیوتی سنتر مانند توصیه هایی برای رژ لب زدن، ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم، توصیه‌هایی برای کشیدن خط چشم، چروک‌های صورت را در 10 دقیقه از بین ببرید!، پوشش ایرادات صورت به صورت حرفه‌ای، اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو، تکنیک های انتخاب ریمل مناسب جلب می کنیم.

اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
3,152 view icon
8 پسندیدم
آخرین مطالب
برند آرایشی لانکوم

برند آرایشی لانکوم

بخشی دیگر از خانواده بزگ لورآل، برند فرانسوی لانکوم است که ی...
لکه های سفید روی ناخن چیست؟

لکه های سفید روی ناخن چیست؟

بسیاری از خانم بر روی ناخن هایشان لک های و نقاط سفیدی است که...
طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که ماندگاری و طول عمر ...
چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که چشمان ریزی دارند...
اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که تا به حال به مدل...
مطالب مرتبط

SOL BEAUTY

شما ارزشمند هستيد
SOL BEAUTY
دیااکو