SOL BEAUTY

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که چشمان ریزی دارند و دوست دارند چشم هایشان را درشت جلوه دهند در این مطلب در وب سایت سول بیوتی همراه ما باشید تا ترفندهایی را جهت درشت جلوه دادن چشم هایتان به شما معرفی کنیم.

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

خانم های بسیاری هستند که چشمان ریزی دارند و علاقمندند چشم هایشان را درشت جلوه دهند،  ساده ترین راه برای درشت جلوه دادن چشمها استفاده از ترفندهای آرایشی است . شما می توانید با استفاده از این ترفندها گودی و تیرگی زیر چشم هایتان را ازبین ببرید و چشم های درشتی داشته باشید.

1- استفاده از یخ

همانطور که میدانید تیرگی و پف زیر چشمها باعث ریز جلوه دادن چشم های می شود پس اول از همه تیرگی و پف چشمهایتان را با استفاده از یک تکه یخ از بین ببرید. به این صورت که یک قالب یخ را به دور چشمهای خود بکشید و سپس کمی کانسیلر به دور چشمهایتان بزنید این کار پف و تیرگی چشمها را از بین می برد.

 

2- معجزه مداد سفید

اگر چشم های ریزی دارید در داخل چشمها و پلک پایینتان، مداد سفید بکشید و هرگز از مداد مشکی استفاده نکنید که با این کار چشم هایتان را ریز تر جلوه می دهید.

 

3- خط چشم نازک

خط چشم ضخیم برخلاف تصور عده ای چشم ها را درشت تر نشان نمیدهد، برای درشت تر جلوه دادن چشم ها یک لایه خط چشم نازک در امتداد مژه های بالای خود بکشید.

 

4-  از فرموژه استفاده کنید

بخش مهمی از آرایش برای چشمهای ریز فر کردن مژه هاست که شما باید به بهترین شکل مژه هایتان را فر کنید و سپس با ریمل آرایش چشم هایتان را به پایان برسانید. با فر کردن مژه ها، چشم های شما درشت تر و زیبا تر به نظر می رسند.

 

شما می توانید در وب سایت سول بیوتی سنتر به مطالبی درباره برندها برند آرایشی سونیا کاشوک، Kjaer Weis ،RMS BEAUTY ،Estée Lauder ،Smashbox ،BareMinerals ،Orgin، Arcancil، Maybelline توجه فرمایید.

و همچنین توجه شما را به سایر مطالب وب سایت سول بیوتی سنتر مانند توصیه هایی برای رژ لب زدن، ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم، توصیه‌هایی برای کشیدن خط چشم، چروک‌های صورت را در 10 دقیقه از بین ببرید!، پوشش ایرادات صورت به صورت حرفه‌ای، اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو، تکنیک های انتخاب ریمل مناسب جلب می کنیم.

اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
439 view icon
0 پسندیدم
آخرین مطالب
برند آرایشی لانکوم

برند آرایشی لانکوم

بخشی دیگر از خانواده بزگ لورآل، برند فرانسوی لانکوم است که ی...
لکه های سفید روی ناخن چیست؟

لکه های سفید روی ناخن چیست؟

بسیاری از خانم بر روی ناخن هایشان لک های و نقاط سفیدی است که...
طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که ماندگاری و طول عمر ...
چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که چشمان ریزی دارند...
اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که تا به حال به مدل...
مطالب مرتبط

SOL BEAUTY

شما ارزشمند هستيد
SOL BEAUTY
دیااکو