SOL BEAUTY

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که ماندگاری و طول عمر رنگ مو برایتان مهم است در این مطلب همراه ما باشید تا شما را با مواردی جهت ماندگاری رنگ موهایتان آشنا کنیم.

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

حفظ طول رنگ مو برای خانم ها بسیار مهم است حالا چه موهای خودشان را هایلایت کرده باشند چه رنگ ساده. استفاده از محصولات و رعایت نکات مناسب برای حفظ رنگ مو برای مدت طولانی بسیار مهم است. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با مواردی جهت بالابردن طول عمر رنگ مویتان آشنا کنیم.

انتخاب شامپو و حالت دهنده مناسب مو

از شامپوها و حالت دهنده های مخصوص موهای رنگ شده استفاده نمایید این محصولات محافظ رنگ مو هستند، انتخاب شامپو و حالت دهنده درست امری مهم برای حفاظت طول عمر رنگ مو محسوب می شود. شامپوهای شفاف کننده و سولفات ها باعث از بین بردن رنگ مو می شوند، پس از استفاده آن ها دوری کنید.

در حمام موهای خود را با آب سرد و یا ولرم شستشو دهید  و اصلا با آب گرم موهای خودتان را نشورید چون آب گرم رنگدانه بیشتری از موهایتان راآسیب می زند و شما زودتر از آن چیزی که باید به تقویت کننده مو نیاز پیدا خواهید کرد.


از آب فیلتر شده استفاده کنید

استفاده از آب فیلتر نشده که تشکیل شده از مواد معدنی همچون آهک، آهن، منیزیم و کلر موهای شما را کدر می کند پس در شستشوی موهای خود مطمئن شوید که آب باعث نابود شدن رنگ مویتان نمی شود. دوش هایی که فیلتر دارند کمک زیادی به شما برای حذف مواد معدنی موجود در آب می کند. پس از حمام کردن و شسشتشوی موها با حوله موهای خود را به آرامی نوازش کنید و سایش ندهید چون این کار علاوه بر حفظ رنگ مویتان از مجعد شدن موهایتان جلوگیری میکند.

 
از وسایل گرمایشی کمتر برای مدل دادن استفاده کنید

از وسایل گرمایشی برای مدل دادن و حالت دادن به موهای خود کمتر استفاده کنید و حتما در زمانی که از این وسایل گرمایشی استفاده می کنید از محافظ مو استفاده کنید، فقط مطمئن شوید که محافظ مویتان فاقد سولفات باشد.

از محصولات حاوی الکل دوری کنید

از محصولات مناسب جهت حالت دادن موهایتان استفاده کنید و حتما این نکته را در نظر داشته باشید که، الکل جز مواد اصلی محصولاتی که شما برای موهایتان استفاده می کنید نباشد.

 

شما می توانید در وب سایت سول بیوتی سنتر به مطالبی درباره برندها برند آرایشی سونیا کاشوک، Kjaer Weis ،RMS BEAUTY ،Estée Lauder ،Smashbox ،BareMinerals ،Orgin، Arcancil، Maybelline توجه فرمایید.

و همچنین توجه شما را به سایر مطالب وب سایت سول بیوتی سنتر مانند توصیه هایی برای رژ لب زدن، ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم، توصیه‌هایی برای کشیدن خط چشم، چروک‌های صورت را در 10 دقیقه از بین ببرید!، پوشش ایرادات صورت به صورت حرفه‌ای، اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو، تکنیک های انتخاب ریمل مناسب جلب می کنیم.

اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
557 view icon
0 پسندیدم
آخرین مطالب
برند آرایشی لانکوم

برند آرایشی لانکوم

بخشی دیگر از خانواده بزگ لورآل، برند فرانسوی لانکوم است که ی...
لکه های سفید روی ناخن چیست؟

لکه های سفید روی ناخن چیست؟

بسیاری از خانم بر روی ناخن هایشان لک های و نقاط سفیدی است که...
طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که ماندگاری و طول عمر ...
چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که چشمان ریزی دارند...
اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که تا به حال به مدل...
مطالب مرتبط

SOL BEAUTY

شما ارزشمند هستيد
SOL BEAUTY
دیااکو