SOL BEAUTY

برند آرایشی لانکوم

برند آرایشی لانکوم

بخشی دیگر از خانواده بزگ لورآل، برند فرانسوی لانکوم است که یکی از برندهای مطرح در زمینه تولید عطر و لوازم آرایش است.محصولات این برند بسیار با کیفیت بوده و در سال 2016 جز ده برند برتر محصولات زیبایی فوربز در رده ششم قرار گرفت.

برند آرایشی لانکوم

پایه های برند لانکوم درسال ۱۹۳۵ توسط  آرماند پتیتجین و در کشور فرانسه بنا نهاده شد. نام لانکوم با الهام از ویرانه های یک قلعه قدیمی فرانسوی  با نام Le Château de Lancosme پدید آمدو گل های رز موجود در این قلعه قدیمی بعدها تبدیل به سمبل لانکوم، گل رز شد. . پتیتجین پایه گذار این برند در نظر داشت عطرهای جدیدی و باب روزی را وارد باز کند او در سال ۱۹۳۵ لانکوم پنج عطر اول خود را در نمایشگاه جهانی بروکسل معرفی کرد. سال بعد  پتیتجین با یک کرم مرطوب کننده وارد عرصه محصولات مراقبت از پوست شد.  دو سال بعد خط تولید لوازم آرایش این برند آغاز بکار کرد و معروفترین محصول این خط تولید از همان  روزهای آغازین شروع بکار رژ لبی قرمز-صورتی با بوی گل رز بود که تا سی سال پرفروشترین محصول این برند بشمار می رفت. در سال های بعد لانکوم پله های موفقیت را طی کرد و در سال 64 برند لورآل برند لانکوم را خریداری کرد و این برند شد زیر مجموعه برند لورآل و ازآن پس شد یکی از لوکس ترین برندهای جهان .

 

شما می توانید در وب سایت سول بیوتی سنتر به مطالبی درباره برندها برند آرایشی سونیا کاشوک، Kjaer Weis ،RMS BEAUTY ،Estée Lauder ،Smashbox ،BareMinerals ،Orgin، Arcancil، Maybelline توجه فرمایید.

و همچنین توجه شما را به سایر مطالب وب سایت سول بیوتی سنتر مانند توصیه هایی برای رژ لب زدن، ترفندهای کاربردی برای کشیدن خط چشم، توصیه‌هایی برای کشیدن خط چشم، چروک‌های صورت را در 10 دقیقه از بین ببرید!، پوشش ایرادات صورت به صورت حرفه‌ای، اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو، تکنیک های انتخاب ریمل مناسب جلب می کنیم.

اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
437 view icon
2 پسندیدم
آخرین مطالب
برند آرایشی لانکوم

برند آرایشی لانکوم

بخشی دیگر از خانواده بزگ لورآل، برند فرانسوی لانکوم است که ی...
لکه های سفید روی ناخن چیست؟

لکه های سفید روی ناخن چیست؟

بسیاری از خانم بر روی ناخن هایشان لک های و نقاط سفیدی است که...
طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که ماندگاری و طول عمر ...
چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که چشمان ریزی دارند...
اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که تا به حال به مدل...
مطالب مرتبط

SOL BEAUTY

شما ارزشمند هستيد
SOL BEAUTY
دیااکو