SOL BEAUTY

برند آرایشی و بهداشتی Smashbox

برند آرایشی و بهداشتی Smashbox

دانز و دیویس این برند لوازم آرایشی را در یک استودیوی عکاسی در شهر کالور تاسیس کردند . اگر شما از Smashbox به عنوان ” مخفیگاه ” سلبریتی ها و افراد مشهور یاد کنید اشتباه نکرده اید . Smashbox یکی از گران‌ترین برند های محصولات زیبایی در جهان است .

برند آرایشی و بهداشتی Smashbox

این امر شاید به این دلیل است که محصولات این شرکت در یک استودیوی عکاسی مدرن و مجهز ایجاد , تست و عکاسی می شوند ، مکانی که تنها یک استودیوی عکس ساده نیست ، بلکه جایی است که بیشتر افراد مشهور برای عکس‌های نمادین و به یاد ماندنی به آنجا مراجعه می نمایند. اگر چه محصولات مربوط به صورت این برند بسیار گران هستند اما با کیفیت بالا , کاری میکنند که صورت شما روشن و نورانی و صاف جلوه دهد .

بدون شک تمام کساني که در حيطه آرايش و لوازم آرايشي فعاليت دارند برند استي لودر (Estée Lauder) را بخوبي مي شناسند . اين برند آمريکائي که در نيويورک – منهتن در سال 1946 تاسيس شد جزو اَبَرکمپاي هاي آرايشي در جهان است .

استي لودرفعاليت خود را در مدتي کوتاه در کاليفرنيا ، واشنگتن ، نيويورک و کانادا توسعه داد و به موفقيت هاي چشمگيري دست يافت . در سال 2004 در کانادا کمپاني MAC را راه اندازي کرد و طي 6 سال تجربه و تحقيق در اول جولاي 2010 کمپاني smashbox را در کاليفرنيا تاسيس کرد .

پس پرواضح است که تمام کم و کاستي هاي شرکت MAC در اين کمپاني جديد اصلاح شده و برندي خارق العاده به بازار جهاني ارائه شد . بطوريکه در سال 2013 شرکت اسمش باکس 6/25 برابر شرکت MAC درآمد زائي داشته و طرفداران MAC را بسمت خود جلب کرد .

وليکن از آنجائي که شرکت MAC در کانادا واقع بود توانست به بازار ايران راه پيدا کند درحاليکه شرکت smashbox در کاليفرنيا بدليل تحريمهاي آمريکا موفق به حضور در بازار ايران نشد .

اشتراک گذاری:
social link social link social link social link social link
821 view icon
6 پسندیدم
آخرین مطالب
برند آرایشی لانکوم

برند آرایشی لانکوم

بخشی دیگر از خانواده بزگ لورآل، برند فرانسوی لانکوم است که ی...
لکه های سفید روی ناخن چیست؟

لکه های سفید روی ناخن چیست؟

بسیاری از خانم بر روی ناخن هایشان لک های و نقاط سفیدی است که...
طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

طول عمر رنگ موی خود را افزایش دهید

اگر شما جز آن دسته از خانم هایی هستید که ماندگاری و طول عمر ...
چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که چشمان ریزی دارند...
اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اشتباهاتی رایج در برداشتن ابرو

اگر شما هم جز آن دسته از خانم هایی هستید که تا به حال به مدل...
مطالب مرتبط

SOL BEAUTY

شما ارزشمند هستيد
SOL BEAUTY
دیااکو